Skoor.me
Tabel
- trad. tabel
Mängud
- otsing
- täna
Turnad
Tiimid
Prindi
Täisekraan
Meeste I liiga 2017/2018
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil Tulemus Geimid Koht
1 L 21.10.2017 Rakvere Võrkpalliklubi II Eesti Maaülikooli Spordiklubi3:2 (21;20;-24;-21;16)   
2 L 21.10.2017 Liider/Rae vald LotusTimber/Neemeco SK2:3 (22;-20;15;-26;-11)  [statistika]
3 L 21.10.2017 Audentese SG/Noortekoondis Kuressaare2:3 (19;-18;-22;17;-8)   
4 L 21.10.2017 Pärnu SK/VK TTÜ/Kiili0:3 (-10;-11;-12)   
5 L 21.10.2017 Tallinna Ülikool Võru Võrkpalliklubi/WERRO2:3 (-24;29;-16;17;-12)   
6 P 22.10.2017 Tallinna Ülikool Rakvere Võrkpalliklubi II3:2 (-22;-18;22;27;9)   
7 P 22.10.2017 TTÜ/Kiili Võru Võrkpalliklubi/WERRO3:1 (16;20;-21;18)   
8 P 22.10.2017 Audentese SG/Noortekoondis Pärnu SK/VK3:1 (-19;17;22;16)   
9 P 22.10.2017 LotusTimber/Neemeco SK Kuressaare3:0 (21;21;21)  [statistika]
10 P 22.10.2017 Eesti Maaülikooli Spordiklubi Liider/Rae vald3:2 (-22;-19;23;23;16)   
11 L 04.11.2017 Pärnu SK/VK Rakvere Võrkpalliklubi II0:3 (-16;-21;-12)   
12 L 04.11.2017 Võru Võrkpalliklubi/WERRO Kuressaare2:3 (-22;11;-17;22;-16)   
13 L 04.11.2017 Tallinna Ülikool Liider/Rae vald3:1 (18;20;-23;25)   
14 L 04.11.2017 Eesti Maaülikooli Spordiklubi TTÜ/Kiili3:1 (21;-13;18;19)   
15 L 04.11.2017 Audentese SG/Noortekoondis LotusTimber/Neemeco SK1:3 (21;-23;-19;-19)   
16 P 05.11.2017 Rakvere Võrkpalliklubi II Liider/Rae vald0:3 (-24;-23;-18)   
17 P 05.11.2017 Eesti Maaülikooli Spordiklubi Kuressaare3:0 (18;23;21)   
18 P 05.11.2017 LotusTimber/Neemeco SK Pärnu SK/VK3:0 (20;18;15)   
19 P 05.11.2017 Audentese SG/Noortekoondis Võru Võrkpalliklubi/WERRO1:3 (23;-20;-18;-25)   
20 P 05.11.2017 Tallinna Ülikool TTÜ/Kiili3:0 (15;21;23)   
21 L 18.11.2017 TTÜ/Kiili Rakvere Võrkpalliklubi II3:2 (-17;21;-21;16;9)   
22 L 18.11.2017 Tallinna Ülikool Audentese SG/Noortekoondis3:1 (19;17;-20;22)   
23 L 18.11.2017 LotusTimber/Neemeco SK Võru Võrkpalliklubi/WERRO3:0 (20;19;17)   
24 L 18.11.2017 Pärnu SK/VK Eesti Maaülikooli Spordiklubi0:3 (-12;-18;-19)   
25 L 18.11.2017 Kuressaare Liider/Rae vald3:1 (24;-23;25;23)   
26 P 19.11.2017 Audentese SG/Noortekoondis Rakvere Võrkpalliklubi II0:3 (-22;-21;-16)   
27 L 09.12.2017 TTÜ/Kiili LotusTimber/Neemeco SK3:2 (-19;23;18;-22;5)   
28 P 19.11.2017 Eesti Maaülikooli Spordiklubi Tallinna Ülikool3:2 (22;-20;-21;19;11)   
29 P 19.11.2017 Liider/Rae vald Võru Võrkpalliklubi/WERRO3:1 (16;20;-22;18)   
30 P 19.11.2017 Kuressaare Pärnu SK/VK3:0 (22;17;27)   
31 L 02.12.2017 Rakvere Võrkpalliklubi II LotusTimber/Neemeco SK1:3 (18;-23;-15;-23)   
32 L 02.12.2017 Eesti Maaülikooli Spordiklubi Audentese SG/Noortekoondis1:3 (-21;-27;16;-14)   
33 L 02.12.2017 Liider/Rae vald TTÜ/Kiili3:1 (-19;17;18;19)   
34 L 02.12.2017 Tallinna Ülikool Kuressaare3:0 (22;26;17)   
35 L 02.12.2017 Võru Võrkpalliklubi/WERRO Pärnu SK/VK3:0 (9;20;24)   
36 P 03.12.2017 Võru Võrkpalliklubi/WERRO Rakvere Võrkpalliklubi II2:3 (-19;23;-19;23;-19)   
37 P 03.12.2017 Pärnu SK/VK Tallinna Ülikool0:3 (-16;-18;-9)   
38 P 03.12.2017 TTÜ/Kiili Kuressaare3:0 (18;29;22)   
39 P 03.12.2017 Liider/Rae vald Audentese SG/Noortekoondis3:1 (18;18;-23;20)   
40 P 03.12.2017 LotusTimber/Neemeco SK Eesti Maaülikooli Spordiklubi3:2 (-18;-19;18;19;11)   
41 L 16.12.2017 Rakvere Võrkpalliklubi II Kuressaare3:1 (23;16;-23;20)   
42 L 16.12.2017 Pärnu SK/VK Liider/Rae vald0:3 (-18;-22;-22)   
43 L 16.12.2017 Võru Võrkpalliklubi/WERRO Eesti Maaülikooli Spordiklubi3:0 (22;19;17)   
44 L 16.12.2017 Tallinna Ülikool LotusTimber/Neemeco SK3:2 (18;-24;13;-17;4)   
45 L 16.12.2017 Audentese SG/Noortekoondis TTÜ/Kiili1:3 (23;-18;-23;-20)   
46 P 17.12.2017 Rakvere Võrkpalliklubi II Võru Võrkpalliklubi/WERRO3:0 (20;22;22)   
47 P 17.12.2017 Tallinna Ülikool Pärnu SK/VK3:0 (21;13;13)   
48 P 17.12.2017 Kuressaare TTÜ/Kiili3:1 (22;-18;20;23)   
49 P 17.12.2017 Audentese SG/Noortekoondis Liider/Rae vald1:3 (-20;-21;19;-21)   
50 P 17.12.2017 Eesti Maaülikooli Spordiklubi LotusTimber/Neemeco SK3:2 (-25;21;-26;18;15)   
51 L 20.01.2018 Rakvere Võrkpalliklubi II Tallinna Ülikool3:2 (22;17;-22;-18;12)   
52 L 20.01.2018 Võru Võrkpalliklubi/WERRO TTÜ/Kiili0:3 (-21;-24;-28)   
53 L 20.01.2018 Pärnu SK/VK Audentese SG/Noortekoondis1:3 (-23;12;-16;-22)   
54 L 20.01.2018 Kuressaare LotusTimber/Neemeco SK3:2 (-19;23;22;-12;11)   
55 L 20.01.2018 Liider/Rae vald Eesti Maaülikooli Spordiklubi3:2 (19;23;-17;-20;12)   
56 P 21.01.2018 Eesti Maaülikooli Spordiklubi Rakvere Võrkpalliklubi II3:2 (22;-22;-25;19;11)   
57 P 21.01.2018 LotusTimber/Neemeco SK Liider/Rae vald0:3 (-21;-22;-22)   
58 P 21.01.2018 Kuressaare Audentese SG/Noortekoondis3:0 (22;19;20)   
59 P 21.01.2018 TTÜ/Kiili Pärnu SK/VK3:0 (14;11;23)   
60 P 21.01.2018 Võru Võrkpalliklubi/WERRO Tallinna Ülikool2:3 (-19;23;-17;23;-10)   
61 L 03.02.2018 Liider/Rae vald Rakvere Võrkpalliklubi II1:3 (19;-22;-15;-16)   
62 L 03.02.2018 Kuressaare Eesti Maaülikooli Spordiklubi3:2 (-23;23;-22;17;13)   
63 L 03.02.2018 Pärnu SK/VK LotusTimber/Neemeco SK0:3 (-14;-14;-19)   
64 L 03.02.2018 Võru Võrkpalliklubi/WERRO Audentese SG/Noortekoondis3:1 (19;-19;13;20)   
65 L 03.02.2018 TTÜ/Kiili Tallinna Ülikool3:1 (24;17;-16;23)   
66 P 04.02.2018 Rakvere Võrkpalliklubi II TTÜ/Kiili0:3 (-18;-19;-23)   
67 P 04.02.2018 Audentese SG/Noortekoondis Tallinna Ülikool1:3 (23;-18;-17;-20)   
68 P 04.02.2018 Võru Võrkpalliklubi/WERRO LotusTimber/Neemeco SK2:3 (27;-22;21;-16;-11)   
69 P 04.02.2018 Eesti Maaülikooli Spordiklubi Pärnu SK/VK3:0 (9;16;20)   
70 P 04.02.2018 Liider/Rae vald Kuressaare3:0 (18;19;22)   
71 L 17.02.2018 Rakvere Võrkpalliklubi II Pärnu SK/VK3:0 (15;22;19)   
72 L 17.02.2018 Kuressaare Võru Võrkpalliklubi/WERRO3:0 (21;24;19)   
73 L 17.02.2018 Liider/Rae vald Tallinna Ülikool2:3 (22;20;-15;-19;-6)   
74 L 17.02.2018 TTÜ/Kiili Eesti Maaülikooli Spordiklubi3:1 (-17;20;33;19)   
75 L 17.02.2018 LotusTimber/Neemeco SK Audentese SG/Noortekoondis3:0 (19;17;22)   
76 P 18.02.2018 LotusTimber/Neemeco SK Rakvere Võrkpalliklubi II3:2 (21;-26;-17;22;11)   
77 P 18.02.2018 Audentese SG/Noortekoondis Eesti Maaülikooli Spordiklubi0:3 (-20;-20;-21)   
78 P 18.02.2018 TTÜ/Kiili Liider/Rae vald1:3 (-16;-25;19;-20)   
79 P 18.02.2018 Kuressaare Tallinna Ülikool1:3 (-16;-21;23;-19)   
80 P 18.02.2018 Pärnu SK/VK Võru Võrkpalliklubi/WERRO0:3 (-23;-18;-22)   
81 T 20.02.2018 Rakvere Võrkpalliklubi II Audentese SG/Noortekoondis3:1 (16;-20;12;26)   
82 L 03.03.2018 LotusTimber/Neemeco SK TTÜ/Kiili3:1 (22;22;-23;14)  [statistika]
83 L 03.03.2018 Tallinna Ülikool Eesti Maaülikooli Spordiklubi3:1 (-23;22;18;19)   
84 L 03.03.2018 Võru Võrkpalliklubi/WERRO Liider/Rae vald3:1 (23;23;-16;23)   
85 R 23.02.2018 Pärnu SK/VK Kuressaare3:1 (18;23;-19;21)   
86 P 25.02.2018 Kuressaare Rakvere Võrkpalliklubi II2:3 (-20;-14;24;16;-8)   
87 K 21.02.2018 Liider/Rae vald Pärnu SK/VK3:0 (23;22;22)   
88 P 04.03.2018 Eesti Maaülikooli Spordiklubi Võru Võrkpalliklubi/WERRO3:2 (23;18;-22;-25;10)   
89 P 04.03.2018 LotusTimber/Neemeco SK Tallinna Ülikool0:3 (-20;-21;-24)  [statistika]
90 T 13.02.2018 TTÜ/Kiili Audentese SG/Noortekoondis3:1 (-22;18;21;21)   
P 21.04.19
18:06:01
aeg: 0.488
päringuid: 9
448.29 KB